Tshigo’dan Herkese Selamlar

tshigo

“Kişiye özel baskılı tişört modelleri” sloganı ile yayın hayatına başlayan Tshigo.com’dan herkese selamlar. Uzun soluklu bir çalışmanın ardından yayın hayatına başlayan e-ticaret sitemiz ve ilk blog yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu blog da neler bulacaksınızdan ziyade, sizlere ilk Tshigo ve ürettiğimiz tişörtler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Tshigo.com 2018 ağustos ayı itibarı ile yayın hayatına başlamış kişiye özel tişörtler satan bir çevrimiçi mağazadır. Web sitemiz üzerinden kişiye özel bay-bayan tişört tasarımları, sweatshirt, kapşonlu, çanta (çok yakında) ve daha bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Ürettiğimiz ürünlerde ilk önceliklerimiz insan sağlığı ve ürün kalitesidir. Uzun süreli ar-ge çalışmalarının ardından Türkiye’nin en değerli terzilerinin elinden çıkan %100 pamuklu kumaşlarla üretilmiş tişörtleri ve doğaya hiçbir zararı olmayan su bazlı boyaları kullanıyoruz. Yapmış olduğumuz tüm baskı işlemlerinde dünyanın en çok tercih ettiği ve güvendiği dijital baskı teknolojisinden yararlanıyoruz.

Tasarımlar : Popüler kültüre çok fazla bulaşmadan olabildiğince sade ve minimal tişört tasarımlarını sizlerin beğenisine sunmaya çalışıyoruz. Başlangıç olarak renk paletimizi siyah ve beyaz renk olarak belirledik. Gelen talepler doğrultusunda farklı renk kombinasyonlarını da tshigo.com/magaza sayfamızda bulabileceksiniz.

Genç ve orta yaş için ürettiğimiz tişörtlerimizi şu an için sadece tshigo.com/kadin-tisort ve tshigo.com/erkek-tisort olarak kategorilendirdik. Eğer mevcut tasarımlardan ziyade kendi tişörtlerinizi tasarlamak isterseniz diye de sizler için “Kendi Tişörtünü Tasarla” tshigo.com/tasarla aracını hazırladık. Bu aracı kullanarak sevdiğiniz insanlara harika hediyeler hazırlayabilir, sizin için özel olan objeleri gerçek tişörtlere dönüştürerek etrafınızdaki insanlardan farklı gözükebilirsiniz.

Ayrıca, bu aracı kullanarak kurumsal firmalarınızın tişört ihtiyaçlarına da çözüm bulabilirsiniz. Firmalarınızın logosunu basabilir, tişörtlerin hem ön hemde arka alanlarından faydalanabilirsiniz. Firmalara özel promosyon tişört tasarımları için detaylı bilgiye tshigo.com/promosyon-tisort sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bundan sonra sizlerle paylaşacağımız kampanyalarımızı ve diğer blog yazılarımızı sosyal medya profillerimizde de paylaşacağız. Lütfen bizi sosyal medya profilleriniz de takip edin ve kampanyalar hakkında daha detaylı ve hızlı bilgiye ulaşın. Sosyal medya profillerimiz aşağıda listelenmiştir.

InstagramFacebookPinterest

Buna ek olarak, aklınıza takılan tüm sorularınız için tshigo.com/iletisim sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Çok yakında birbirinden özel kampanya ve yeni blog yazıları ile birlikte olmak üzere…