Tshigo Yenilendi. Artık Mobil Cihazlara Tam Uyumlu

tshigo-yeni-site

Ağustos 2018 yılında başladığımız e-ticaret serüvenimiz 9 ayın sonunda ciddi bir ivme kazandı. Bu süre içerisinde pazar alanları (Trendyol, HepsiBurada vb.) dahil olmak üzere 5000+ üzerinde mutlu müşterimiz oldu.

Websitemizden ürün alan müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin sitemiz üzerindeki etkileşimlerini yakından takip ettik. Hem Hotjar hemde Google Analytics üzerinden edindiğimiz veriler doğrultusunda sitemizin mobil cihazlarda bir kaç sorun teşkil ettiğini gördük. Kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmek adına Tshigo.com‘da bazı değişiklikler yaptık. Bu değişiklikleri uzun uzasıya burda anlatmak yersiz olacaktır. Bunun yerine sizlerle bir kaç görsel paylaşmak istedik. Hem sitemizin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyor, hemde sizlerin yeni tasarımımız hakkında yorumlarını merak ediyoruz. Aşağıdaki görselde yer alan QR kodunu mobil cihazınız ile tarayıp websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tshigo Mobil

Buna ek olarak Google Play uygulamamız yayında. Çok yakında IOS cihazlar içinde hazırlayacağımız mobil uygulamamızı indirebileceksiniz. Uygulamalar sayesinde hem anlık bildirimler alabileceksiniz hemde birbirinden özel tişörtler tasarlayabileceksiniz. IOS cihazlar için hazırlanan uygulamamız tamamlandığında yine blog üzerinden sizlere detaylı bilgi sunacağız. Ayrıca uygulamalarımız üzerinden sipariş verdiğiniz de %10 ekstra indirim kazanabileceksiniz. Gerçekleşecek güncellemeler hakkında tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.