Tshigo Kasım Ayı Özel Çekilişi – 2 Sweatshirt Hediye

tshigo-sweatshirt-kampanyasi

Geçtiğimiz ay (2018 Ekim) düzenlediğimiz tshigo.com/begen-paylas-kazan etkinliği sizlerden çok yoğun ilgi gördü ve buna benzer bir kampanya yapmamız için oldukça fazla mesaj aldık. Kasım ayına özel olarak hazırladığımız yeni kampanyamızda 2 müşterimize istediği 2 sweatshirt ürününü hediye ediyoruz. Kampanya katılım şartları için yazının devamını okuyunuz.

Hazırladığımız kampanyalarda hem sizlere güzel bir hediye sunmak hemde müşterilerimiz arasında etkileşim yaratarak Tshigo markasını daha çok müşteriye ulaşmasını hedefliyoruz. Bu yüzden sizlerden bir kaç isteğimiz var.

Kampanyaya katılma şartları oldukça basit. Bu sefer sadece Instagram üzerinden değil aynı zamanda Twitter üzerinden de bir kampanya gerçekleştirdik. Buna göre 1 sweatshirt Instagram takipçimize, 1 sweatshirt Twitter takipçimize hediye etmek istiyoruz. Önümüzdeki ay gerçekleşecek beğen-paylaş-kazan kampanyamıza da Facebook ekleyerek daha çok kitleye ulaşacağımıza inanıyoruz. Gelin hep birlikte kampanyaya katılım şartlarına göz atalım;

Kampanya Katılım Şartları

  1. Instagram hesabımızı takip edin: instagram.com/tshigo
  2. Instagram gönderisini beğenin ve yorum olarak 3 arkadaşınızı etiketleyin: instagram.com/tshigo-kampanya
  3. Twitter hesabımızı takip edin: twitter.com/tshigo
  4. Instagram gönderisini beğenin ve yorum olarak 3 arkadaşınızı etiketleyin: twitter.com/tshigo-kampanya

Etkinlik hakkında sıkça sorulan sorular

Ayrıca Tshigo Beğen Paylaş Kazan kampanyası hakkında aklınıza takılabilecek bazı soruları yanıtladık;

— Etkinlik ne zaman sona erecek?

Kampanyamız 23 Kasım 2018 23:59 sonlanacak ve 24 Kasım sabahı kazanan talihli açıklanacaktır.

— Farklı hesaplardan etkinliğe katılabilir miyim?

Tabiki, hem kendi hesabınızdan hemde aile bireylerinizin, sevdiklerinizin, dostlarınızın hesabından kampanyaya katılabilirsiniz.

— Kazanan ile nasıl iletişime geçilecek?

Etkinliği kazanan şanslı müşterimiz ile sosyal medya profili aracılığı ile iletişime geçilecektir. (Örnek: Instagram DM, Twitter DM)

Bir önceki yazımızda İstanbul baskılı tişört koleksiyonu hazırladık, o yazımıza da bu bağlantıdan tshigo.com/istanbul-tisortleri ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Comments are closed.