Tüm Sweatshirt ve Kapşonlularda %20 İndirim Kampanyası

sweatshirt indirim kamoanyası

Geçtiğimiz haftalarda Tshigo mağazada “Kasım ayı özel çekilişi – 2 sweatshirt hediye” kampanyası gerçekleştirdik. Bugün sizlere mağazamızda yer alan tüm sweatshirt ve kapşonlu modellerinde geçerli %20 indirim kampanyasını duyuruyoruz.

Kampanyanın asıl amacı ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçte hem müşterilerimizin alışveriş bütçelerine yardımcı olmak hemde mağazamızdaki satışları canlandırabilmek. Özellikle Instagram takipçilerimizden aldığımız geri dönüşler sonucunda baskılı sweatshirt ve baskılı kapşonlu modellerinin piyasa şartlarına göre (Instagram’da rekabet oldukça güçlü) yüksek olduğu yönünde. Bu durumu göz önünde bulundurarak önümüzdeki 4 gün geçerli olmak üzere kapşonlu ve sweatshirt modellerinde %20 indirime gidiyoruz.

İndirim kampanyamızı tüm sosyal medya profillerimizde duyurduk. Umarım sizlerde ilk ve bir sonraki sweatshirt alışverişlerinizde Tshigo ürünlerini tercih eden müşterilerimiz arasında yer alırsınız. İndirim kampanyası hakkında aklınıza takılan tüm soruları lütfen yorum kısmından yada Whatsapp sipariş hattımız üzerinden bizlere iletin. Bu ve benzeri kampanyaların devamı için web sitemize abone olmayı ve Tshigo Instagram instagram.com/tshigo sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Kampanya hakkında sıkça sorulan sorular

Tshigo indirim kampanyası hakkında aklınıza takılabilecek bazı soruları yanıtladık;

— İndirimden nasıl faydalanırım?

Mağazamızdan beğendiğiniz sweatshirt yada kapşonlu modelini sepetinize ekledikten sonra “Kupon Kullan” alanına Tshigo20 yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

— Kampanya  ne zaman sona erecek?

Kampanyamız 02 Aralık 2018 23:59 sonlanacak. O tarihten sonra indirimler geçersiz kalacaktır.

— Farklı hesaplardan indirimden faydalanabilir miyim?

Tabiki, hem kendi hesabınızdan hemde aile bireylerinizin, sevdiklerinizin, dostlarınızın hesabından kampanyaya katılabilirsiniz.

— Kupon kodunu kaç kez kullanabilirim?

Kupon kullanımı hakkında herhangi bir sınırlama yoktur. Dilediğiniz kadar siparişte kullanabilirsiniz.