İçinde Özlü Sözler Barındıran Eğlenceli Tişörtler

Eğlenceli Tişörtler

Çılgın ve özgür ruhlu kişiliğiniz sadece içinizde kalmasın. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ya da ailenize bu çılgın ruhunuzu yansıtacak eğlenceli tişörtler hediye edebilirsiniz. Altı üstü bir tişört demeyin. Esprili yaklaşımlarınız ile insanların yüzlerinde tebessümler oluşturabilir, giydiğiniz tişörtleriniz ile güzel anılar biriktirebilirsiniz. Mizahınıza güveniyorsanız birden fazla satın alacağınız baskılı tişörtler ile sevdiğiniz kadına evlenme teklifi edebilirsiniz.

Sıradanlıktan uzak ilginç tasarım tişörtler ise Tshigo’da. Eğer sizde özlü sözler barındıran ve mizah yönünden kuvvetli eğlenceli tişörtler arıyorsanız yazının devamını okuyun.

Yüzlerce model arasından beğendiğiniz tişörtü seçebilir ya da beğendiğiniz özlü sözü mağazamızın “kendin tasarla” alanından tasarlayıp satın alabilirsiniz. Kısa sürede tarafınıza olumlu dönüşler yapacak müşteri destek ekibimiz ile istediğiniz özelliklerdeki tişörtü ister adresinize ister hediye edeceğiniz kişinin adresine göndererek sizlerin çok özel sürprizlerine ortak oluyoruz.

Yenilikçi yapısı ve her yaşa hitap eden ürünleriyle ön plana çıkan Tshigo da her zevke uygun baskılı tişört modelleri görebilmeniz mümkündür. Tişört tasarımlarında sadece siyah ve beyaz rengi tercih ediyoruz. Siyah ve beyaz birçok insanın olmazsa olmaz rengidir. Renk konusunda en doğru renkleri seçen tasarımcılarımız eğlenceli tişörtler ile sevdiklerinizin hayatına ufak dokunuşlar yapmanıza yardımcı oluyor. Mükemmel tasarımların her geçen gün arttığı Tshigo mağaza profilinde büyük küçük demeden herkesin zevkine hitap edecek tasarımlar mevcuttur. Tasarımcıların hazırladığı tişört modelleri de yine güncel olup modaya uygundur.

Daha farklı bir arayış içindeyseniz mağazamızda yer alan “Kendin Tasarla” hizmetini de tercih edebilirsiniz. İster resim ister el emeğiniz ile çizdiğiniz resimleri sisteme yükleyerek etkileyici tasarımlarınızı bizim ile de paylaşmış olup bizlere de bir fikir vermiş olursunuz.

Tasarladığınız tişörtler kısa bir sürede baskıya gidip hazırlanacak ardından tarafınıza gönderilecektir. Eğlenceli tişörtler ile küçük sürprizler yapmak artık daha kolay. Bir hediye alıp sevdiğinize vermek yerine internet üzerinden güvenli ve doğru bir alışveriş yaparak daha anlamlı tişörtler hediye etmek unutulmaz anlarınıza yenisi ekleyebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız eğlenceli tişörtler

Modaya uygun renk ve modelleri de tasarlayarak modayı daha uygun fiyatlara takip edebilmek için sizleri eğlenceli tişörtler bulabileceğiniz Tshigo mağazaya davet ediyoruz. Aklınıza takılan her soruyu sorabileceğiniz ve sanki sitenin yöneticisi sizmişsiniz gibi rahat edebileceğiniz sitemizde bulunan ürünler ile hizmetinizdeyiz.

always-keep-it-openalways-keep-it-open
dream-big-never-quitdream-big-never-quit
dream-dodream-do

Dream Do Baskılı Kadın Tişört

0
69,99109,99
if-you-want-baskili-kadin-tisort-bisiklet-yakaIf You Want You Can Baskılı Kadın Tişört
kan-ver-hayat-kurtar-baskili-kadin-tisort-bisiklet-yakakan-ver-hayat-kurtar-baskili-kadin-tisort-v-yaka
let-your-smilelet-your-smile
life-is-goodlife-is-good
live-free-baskili-kadin-tisort-beyaz-bisiklet-yakalive-free-baskili-kadin-tisort-beyaz-v-yaka

Live Free Baskılı Kadın Tişört

0
69,99109,99
look-on-the-bright-side-baskili-kadin-tisort-beyaz-bisiklet-yakalook-on-the-bright-side-baskili-kadin-tisort-beyaz-v-yaka
make-yourself-a-priority-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yakamake-yourself-a-priority-baskili-erkek-tisort-beyaz-v-yaka
never-give-up-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yakanever-give-up-baskili-erkek-tisort-beyaz-v-yaka
never-lie-to-yourself-baskili-kadin-tisort-beyaz-bisiklet-yakanever-lie-to-yourself-baskili-kadin-tisort-beyaz-v-yaka
never-mind-baskili-kadin-tisort-beyaz-bisiklet-yakanever-mind-baskili-kadin-tisort-beyaz-v-yaka

Never Mind Baskılı Kadın Tişört

0
69,9999,99
never stop tişörtnever stop tişört
never-mind-baskili-erkek-tisort-siyah-v-yakanever-mind-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yaka
run-on-the-wild-baskili-erkek-tisort-bisiklet-yakaRun On The Wild Side Baskılı Erkek Tişört
sea-you-at-the-beachsea you later tişört
so-much-ambition-but-no-motivationso-much-ambition-but-no-motivation
throw-yourself-baskili-erkek-tisort-bisiklet-yakathrow-yourself-baskili-erkek-tisort-v-yaka
what-evet-so-whatwhat ever tişört

Bir önceki yazımızda ünlü ressam Frida Kahlo hayranlarına özel tasarlanmış Frida tişört koleksiyonu hazırladık, o yazımıza bu bağlantıdan tshigo.com/frida-tisort-koleksiyonu ulaşabilirsiniz. Eğer tişört tasarımlarına eklemek istediğiniz farklı seçenekler varsa Instagram hesabımız instagram.com/tshigo üzerinden bizimle iletişime geçin.