Neden üye olmalısınız?

Tshigo.com üyelik sistemi oldukça basit ve anlaşılırdır. Eğer müşterimizseniz sitemize üye olarak belli başlı avantajlardan faydalanabilir yada misafir girişi yaparak sadece alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Üye olmanın avantajlarını sıralamak gerekirse;

  • Sitemize üye olduğunuzda sistem tüm iletişim bilgilerinizi kayıt eder ve bir sonraki siparişinizde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.
  • Müşterilerimize sunduğumuz kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz (Bu indirimler bazen %50 leri bulmakta).
  • Her ay yepyeni bir etkinlik yayınlıyoruz. Eğer sitemize üye olursanız bu etkinliklere katılma hakkı kazanırsınız.
  • Websitemizden verdiğiniz tüm siparişleri “Hesabım” sayfasından kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  • Teslimat ve fatura adreslerinizi güncelleyebilirsiniz.

Tshigo.com üyeliği ücretli mi?

Şimdi ve sonsuza kadar Tshigo.com üyesi olmak ücretsiz. İster müşterimiz olun isterseniz tasarımcımız, sitemizin sunduğu avantajlardan faydalanmak için hiç bir ücret ödemenize gerek yok.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Şifrenizi unuttuğunuz durumlarda, giriş sayfasında bulunan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Eğer e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız WhatsApp destek hattımız üzerinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Adres ve iletişim bilgilerinizi mi düzenleyeceksiniz?

Çok basit. Hemen “Hesabım” sayfasını ziyaret edin, düzenlemek istediğiniz adres veya iletişim bilgilerini bu sayfa üzerinden düzenleyin.

Üyelik nasıl iptal edilir?

Olur ya belki canınızı sıkacak bir şey yapmışızdır ve artık sitemizden bülten haberleri almak istemiyor olabilirsiniz, bu durumda hemen yardim@tshigo.com adresine bir e-posta göndererek üyeliğinizin iptalini talep edebilirsiniz.

Unuttuğumuz bir konu mu var? Cevaplamaya hazırız. Lütfen “Müşteri Hizmetleri” sayfamızdan aklınıza takılan tüm soruları iletin.