Tshigo IOS ve Andorid Mobil Uygulamaları

mobil uygulamalarımız

Baskılı tişört hazırlamanın en eğlenceli yolu Tshigo mobil uygulamalarda! Dilerseniz yüzlerce tişört arasından seçim yapabilir, dilerseniz de kendi tişörtünüzü hazırlayabilirsiniz.

Peki uygulamalarımızı neden indirmelisiniz?

Websitemizin kullanıcı deneyimini arttırmak için her geçen gün iyileştirmeler yapıyoruz. Hesabım, alışveriş sepeti, ödeme, karşılaştır, favorilere ekle gibi e-ticaret sitelerinin en önemli araçlarına çok önem veriyoruz ve bu yüzden bu sayfaları kullanıcılarımızın en rahat şekilde kullanmalarını arzu ediyoruz. Artık mobil uygulamalarımız ile hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil kullanıcılara özel kampanyalar

Tshigo mobil uygulamalarına özel hazırlanan bildirim özelliği sayesinde gerçekleşecek tüm kampanyalar ve indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz. Ayrıca her ay düzenlediğimiz “ücretsiz tişört kazan” kampanya bildirimleride ilk önce mobil uygulamalarımızdan duyurulmakta. Bu yüzden uygulamaları indirdikten sonra bildirimleri açmayı unutmayın.

Harika tişörtler tasarlayın

Müşterilerimiz için hazırladığımız tişört tasarla modülümüz, en iyi kullanıcı deneyimini mobil cihazlarada vermekte. Mobil uygulamamız ile kendi tişörtünüzü tasarlayabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Tişört tasarlama uygulamasının kullanımı hakkında küçük bir video hazırladık;

Mobil uygulamalarımız ile web sitemizdeki tüm ürünlere ve kampanyalara kolayca erişebilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantıları tıklayarak ister IOS cihazlarınıza isterseniz Android cihazlarınıza uygulamaları kolaylıkla indirebilirsiniz.

Google Play Uygulama
App Store Uygulama