Mağaza

Tek bir sonuç gösteriliyor

bateribateri

Bateri Baskılı Erkek Tişört

1
69,99109,99

Baskılı Tişört Modelleri

Tişörtler genellikle ilkbahar ve yaz aylarının en rahat parçalarındandır. Eğer kaban, ceket yada hırka giymekten hoşlanıyorsanız sonbahar ve kış aylarında da sevdiğiniz tişörtler ile birbirinden özel kombinler yapabilmeniz mümkün. Baskılı tişört kullanımı ve kombini en kolay giyim parçasıdır. Bu yüzden hep kot pantolon ile hem de klasik kesim parçalar ile muhteşem kombinler yapabilirsiniz. En uygun kombini oluşturmak için uyumlu renk kombinasyonlarına dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Tişört Renk Seçenekleri

Genellikle basic olarak satılan tişört modellerinde onlarca renk seçenekleri bulmanız mümkün. Tshigo olarak tüm ürünlerimizde baskı özelliğini kullandığımız için, hazırlanan tasarımlar her renk tişörte maalesef uymuyor. Bu yüzden daha çok minimal renkler üzerine yoğunlaştık. Etek, pantolon, jean kısacası kombini en kolay yapılabilen siyah beyaz tişört modellerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Tişört Yaka Tipleri

Her zaman açık yaka tişörtler tercih edilsede, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı yaka tipleri ile ürünler hazırlıyoruz. Bir t-shirt almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biriside yaka tipidir. Bir çok müşterimiz tercihini bisiklet yaka tişörtlerden yana kullansada V yaka tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Sizlere önerimiz yaka tipi seçerken boyun yapınızı göz önünde bulundurmanız. Eğer kalın bir boyun yapısına sahipseniz V yaka tişörtler sizin için daha ideal olacaktır. Ayrıca boynunuzu uzun göstermek istiyorsanız da V yaka tişörtleri idealdir. Şu an için hem bay hemde bayan modellerimizde iki yaka tipi ile ürünler hazırlamaktayız. Maalesef şu an için polo yaka, U yaka tişört imalatımız yok.

Kullanılan Kumaş Tipleri

Tişört alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biriside kumaş tipidir. Biz hazırladığımız ürünlerde en iyi kalite süprem kompak penye kumaştan %100 pamuklu ve 30/1 iplik yapısı ile üretilmiş tişörtleri tercih ediyoruz. Pamuklu tişört tercih etmeniz için en önemli neden vücudunuzu terletmemesidir. Hepinizin bildiği gibi pamuklu tişörtler özellikle sıcak yaz günlerinde vücudunuzu terletmez, serin havalarda da vücut sıcaklığınızı korur.

Kullanılan Baskı Tekniği

En fazla övündüğümüz konulardan biriside, hazırladığımız ürünlerde dijital baskı teknolojisinden faydalanmamızdır. Dijital baskı ile hazırlanan ürünlerde tasarım kumaşın içine işler ve yıkandığında herhangi bir dökülme yada solma yapmaz. Ayrıca, tüm ürünlerimizde sağlığa asla zararı olmayan su bazlı Dupont boyalar kullanıyoruz. Bu sayede hem sizlerin hemde sevdiklerinizin sağlığına önem veriyor ve oluşabilecek cilt rahatsızlıklarının önüne geçiyoruz.

Son olarak, uzun ömürlü kullanım için müşterilerimize her zaman Tshigo baskılı tişörtlerini tersten yıkamalarını ve 30 derece sıcaklığı aşmamalarını tavsiye ediyoruz.