Kış Geldi Kapşonlu ve Sweatshirt Tasarımları Mağazamızda!

tshigo-sweatshirt-kapsonlu

Sonbahar kış sezonunun açılmasıyla bir çok marka kışlık ürünleri sergilemeye başladı. Bizde Tshigo ailesi olarak 2 yeni ürün ile sizlerin karşısındayız. Kışın soğuk günlerinde üzerinize giyebileceğiniz yumuşacık ve pamuklu kumaşlardan üretilmiş kapşonlu ve sweatshirt modellerine hemen bakmak için mağaza sayfamızı tshigo.com/magaza ziyaret edin.

3 iplik şardonlu kumaşlardan üretilmiş kapşonlu modellerimiz siyah ve beyaz renk kombinasyonları ile hizmete sunulmakta. Baskılı tişört modellerinde olduğu gibi kapşonlu ve sweatshirt modellerinde de dilediğiniz baskıyı yaptırmanız mümkün. Bunun için Tshigo’nun en sevilen tasarım aracı olan tshigo.com/tasarla sayfasını ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Bu aracı kullanarak dilediğiniz bir tasarımı kapşonlu yada sweatshirt modellerine uygulamanız ve satın almadan önce bir önizleme almanız mümkün. Yaptığınız tasarımları sosyal medya hesaplarınız üzerinden de arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile paylaşmayı unutmayın.

Aşağıdaki listede sizler için farklı kapşonlu ve sweatshirt modellerini listeledik. Sürekli güncellenen listemizin haricinde direk ürün kategorilerini de takip etmenizi ve favorilerinize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Tüm kapşonlu ve sweatshirt modelleri unisex olarak tasarlanmıştır ve hem kadın hem erkek bedenlerine uyumludur. Small, medium, large, x-large, xx-large beden seçenekleri ve beyaz, siyah renk seçenekleri ile satın alabileceğimiz tüm ürünlerimiz için hemen mağazamızı ziyaret edin. Ayrıca sitemize eklenen tüm ürünlerimiz N11 Mağaza sayfamıza da ekleniyor, ürünlerimizi N11 güvencesi ile de satın alabilirsiniz.

Kapşonlu Modelleri

Sweatshirt Modelleri

Bir önceki yazımızda Tshigo Kasım Ayı Özel Çekilişi hakkında bir makale hazırladık, o yazımıza da bu bağlantıdan tshigo.com/kasim-ayi-cekilisi ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.