Kara Kartal Taraftarına Özel Kartal Baskılı Tişört Modelleri

Beşiktaş Tişört

Milyonlarca futbol sevdalısı gibi bizde futbolu çok seviyor ve yakından takip ediyoruz. Bu koleksiyonumuzda Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Kara Kartal’a özel hazırlanan ve Kara Kartal’ın simgesi “Kartal” konseptli ürünlerimizi tanıtmak istiyorum. Aşağıdaki listede yer alan ürünlerimize Tshigo mağaza sayfamızdan ulaşabilir yada beğendiğiniz herhangi bir tişörtü tıklayarak ilgili ürünün sayfasına ulaşabilirsiniz. Ürünlerimize geçmeden önce Türkiye’nin göz bebeği Beşiktaş spor kulübü hakkında yayınlanan resmi tarihçeye bir göz atalım;

Genellikle erkekler için ürettiğimiz Kara Kartal tişört tasarımları, eğer talep olursa bayan müşterilerimiz içinde üretilebilir. Bunun için Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşmanız yeterli. Aşağıdaki listede yer alan ürünler her gün güncellenecek ve eşsiz bir taraftar koleksiyonu oluşturacağız. Bunun yanı sıra eğer aklınızda farklı tasarımlar mevcut ise tshigo.com/tasarla sayfamız üzerinden kendi tişörtünüzü tasarlayabilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan ürünlerde lisans sorunu yaşamamak adına Beşiktaş logolu tişört baskı örneklerine yer veremiyoruz ve logo baskılı tişörtleri üretmiyoruz.

Bunun yerine siyah-beyaz renk kombinleri ile tasarlanmış kartal ikon ve görsellerini kullanıyoruz. Eğer lisanslı Beşiktaş ürünlerine ihtiyacınız varsa mutlaka resmi Beşiktaş mağaza sayfasını ziyaret edin.

1902 sonbaharında Beşiktaş Serencebey Mahallesi’nde, o zamanın Medine Muhafızı olan Osman Paşa’nın konağının bahçesinde, 22 kişilik genç grup, haftanın bazı günlerinde toplanıp jimnastik hareketleri yapmaktaydı. 1903 Mart’ında ise özel bir izinle Bereket Jimnastik Kulübü kuruldu. 1908’de Meşrutiyet’in ilanıyla sportif hareketler biraz daha serbestlik kazandı.
Kaynak: bjk.com.tr

Kartal Baskılı Tişört Modelleri

Beşiktaş hakkında daha fazla bilgiye resmi Beşiktaş fan sayfasından ulaşabilirsiniz. Gelin hep birlikte Beşiktaş taraftarları düşünülerek hazırlanmış örnek tişört tasarımlarına göz atalım.

angry eagle tişörtangry eagle tişört
be brave tişörtbe brave tişört
84_colorized-eagle-v84_colorized-eagle-bisiklet
ethnic-eagle-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yakaethnic-eagle-baskili-erkek-tisort-beyaz-v-yaka

Ethnic Eagle Baskılı Erkek Tişört

0
69,99109,99
just-eagle-baskili-erkek-tisort-siyah-bisiklet-yakajust-eagle-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yaka

I Just Eagle Baskılı Erkek Tişört

0
69,99109,99
kara-kartal-baskili-erkek-tisort-siyah-bisiklet-yakakara-kartal-baskili-erkek-tisort-beyaz-bisiklet-yaka

Kara Kartal Baskılı Erkek Tişört

0
69,99109,99
kara-kartal-baskili-kadin-tisort-beyaz-bisiklet-yakakara-kartal-baskili-kadin-tisort-beyaz-v-yaka

Kara Kartal Baskılı Kadın Tişört

0
99,99109,99
kartal tişörtkartal tişört
origami eagle tişörtorigami eagle tişört

Yukarıda listelenen ürünleri mağaza sayfamızdan satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Diğer taraftar grupları için hazırlanan örnek taraftar tişörtlerine çok yakında blog sayfamızda yer vereceğiz. Ayrıca mağazamızı ilk kez ziyaret eden müşterilerimize özel %10 indirim kuponumuz mevcut. Eğer indirimden faydalanmak istiyorsanız tshigo.com/indirim-kuponu sayfamızı ziyaret edin.

Keyifli alışverişler…

Comments are closed.