İlk Alışverişlerde Geçerli %10 İndirim Kuponu

Tshigo Kupon Kodu

Uzun soluklu bir çalışmanın ardından web sitemiz yayın hayatına başladı. Bizde dedik ki müşterilerimize ufak bir hediyemiz olsun. Bugünden itibaren geçerli olmak üzere ilk alışverişlerinizde geçerli %10 indirim kuponu yayında. Peki nedir bu indirim kodu ve nasıl kullanılır diye aklınızda bir soru varsa hemen açıklamak isteriz.

Sitemizden beğendiğiniz baskılı tişört modelini sepetinize ekledikten sonra karşınıza gelen kupon kodu alanına “10indirim” kodunu yazarak kuponu uygula butonuna basın. Sepetinizdeki sipariş tutarının %10 kadarını indirim olarak sepetinize yansıtın hepsi bu. Eğer kupon kullanımı hakkında aklınıza takılan bir şey olursa lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın. Ayrıca kuponun kullanım şartlarına ait “sıkça sorulan sorular” aşağıda listelenmiştir.

— Bu indirim kodunu kaç kez kullanabilirim? 

İnidirim kodumuzu ilk alışverişlerinizde geçerli olmak üzere sadece bir kez kullanabilirsiniz.

— İndirim kuponu ne zaman sona erecek?

Tshigo olarak bu indirim kodunu süresiz olarak yayınlama kararı aldık.

— İndirim kodunu arkadaşlarımla paylaşabilir miyim?

Tabiki, kupon kodumuzu dilediğiniz kadar arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Onlarda web sitemiz üzerinden yapacakları ilk alışverişlerinde bu fırsattan faydalanabilirler.

— Bu kupon indirimli ürünlerde geçerli olur mu?

Maalesef bu kupon kodu sitemizde yer alan indirimli ürünlerde kullanılamaz.

— Kuponu kullanırken sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

Konu ile alakalı olarak bizlere Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Hala aklınıza takılan sorular mı var? Lütfen tshigo.com/iletisim sayfamızdan bize ulaşın. Sorularınıza en kısa sürede yanıt verilecektir.

Tshigo ile keyifli alışverişler…

Comments are closed.