Her Zevke Uygun Baskılı Tişört Modelleri

baskili-tisort-modelleri

Her yaş ve her kesim tarafından tercih edilen ve kullanılan tişörtler, uygun fiyatları ile son yıllarda yaygınlaşmıştır. Mevsimlik olarak üretilen ve yaz aylarında kullanılan tişörtlerin sadece gençler tarafından kullanıldığını söylemek yanlış olur. Pamuk yapısıyla terleyen vücudunuzun nefes almasını destekleyen tişörtler, günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır. Farklı kumaş içerikleri ile üretilen tişörtlerin üzerindeki baskılar da farklılık göstermektedir.

Tişört Baskınız Tarzınızı Yansıtsın

Günlük olarak sıklıkla tercih edilen tişörtler, üzerindeki baskılarla kişiselleştirilebilir. Yaşa ve verilmek istenen mesaja göre tercih edilebilen ürünler, özel isteğe göre de hazırlanabilir. Hazır giyim ürünlerindeki tişört baskıları ile zorunlu bir tarz dayatılmaktadır. Halbuki insanın kendi tasarladığı tişörtü giymesi kadar doğal bir istek olabilir mi? Sizin de cevabınız evet ise, tshigo.com olarak kendi tişörtünü tasarlama seçeneğini özgürce sizlere sunuyoruz. Kadın ve erkek için farklı beden ve tarzlarda oluşturulabilecek olan tişörtleri ister kullanabilir, isteseniz sevdiğiniz kişilere armağan edebilirsiniz. Standart hediyelerden sıkıldıysanız, bu teklifimiz tam size göre. Karşınızdakine vermek istediğiniz mesajı kendi tasarladığınız tişörtlerle iletebilirsiniz.

Kadın Tişört Seçeneği

Kadın tişört bedenleri ve kalıpları diğerlerine göre farklıdır. Uygun olan model seçilerek baskı aşamasına geçilir. Kişiselleştirilmiş tişört seçimi için var olan örneklerden ilham alınabilir.

Erkek Tişört Seçeneği

Erkek tişört modelleri arasından seçilen ürüne baskı yapılarak ürün kapınıza kadar teslim edilir. Tarzınıza göre seçilen baskı modeli, direk olarak tişörte basılabilir.

Kadın ve Erkek İçin Sweetshirt Seçeneği

Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da tarzınızı yansıtmak istiyorsanız bu teklifimiz tam da size göre. Uzun kollu ve kapşonlu tarzlarda dizayn edilebilen sweetshirtler ile mesaj vermeye devam edeceksiniz. Arkalı önlü baskı seçeneği ile farklı özellikte tasarımlar ortaya çıkartılabilir.

Kaliteli baskı ve dayanıklı malzeme kullanarak kişisel dizayn ile üretilen tişörtlerimiz ile özgürlüğünüzün tadına varacaksınız. Hazır giyim eğer tarzınızı yansıtmıyorsa, gelin kendi tarzınızı yaratın ve gerisini bize bırakın. İnsan vücuduna zararlı olmayan malzemeler kullanılarak oluşturulan baskılı tişört örneklerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. tshigo.com/tasarla uygulaması ile şimdi kendi tarzınızı vurgulamaya başlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ise biraz yaratıcılık ve hayal gücü.

 

blank

Tshigo

Tshigo, kişiye özel baskılı tişört ve baskılı kupa bardak hizmeti veren bir e-ticaret girişimidir. sosyal medya bağlantılarından bizi takip edebilirsiniz.

Diğer içerikleri