Hamile Tişörtü – Genç Anne Adayları için Tasarlanmış Tişörtler

Hamilelik tişörtü

Son dönemlerde hamile bayanlara özel tasarımlar ve organizasyonlar oldukça ileri seviyededir. Her bayan bu özel ayları daha anlamlı bir hale getirmeyi çok önemser. Hamile tişörtü modelleri çok geniş bir kategoridir. Aklınıza gelebilecek her ayrıntıyı tasarlayarak tişörtlerinizde buna yer verebilirsiniz. Örneğin her ay büyüyen bebeğinizin ultrason çekimlerini tişörtlerinizde yer verebilir, her aya özel resimler çekebilirsiniz. Özel günlerinizi daha da anlamlı hale getirmek bir tişört ile de mümkündür. Hayatınızda sayılı başınıza gelebilecek hamilelik dönemlerinizin güzel bir anı haline dönüştürmek oldukça basit ve ekonomiktir.

Kendiniz tasarlayıp, sipariş verebilir, tarafınıza ulaşan tişörtler ile güzel günlerin keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Özellikle pamuk oranının yüksek olsa tercih etmeniz için önemli bir özelliktir.

Günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz hamile tişörtü ile hamilelik dönemlerinizi daha kolay geçirebilirsiniz. Karnınızı sıkmayan pamuk oranı yüksek, kaliteli baskı yöntemleri ile üretilmiş olan hamile tişörtü bu özelliği ile tercih edilme konusunda öne çıkmaktadır. Ekolojik baskı yöntemini tercih eden Tshigo siz değerli müşterilerinin sağlığını da düşünmektedir. Defalarca yıkamanıza rağmen asla deforme olmayan ekolojik baskı tekstil firmaların en çok tercih ettiği yöntemler arasındadır. Hamile giyim kategorisinde yer alan ürünler birçok bayanın bütçesini aşar. Güzel giyinmek için o kadar para vermeyi göze alamıyor fakat karnınızdaki bebeğin de zarar görmemesini istemiyorsanız Tshigo’nun pamuk oranı yüksek tişört modelleri tercih edebilirsiniz.

Hamilelik sürecinde bayanlar erkeklere göre daha heveslidir. Her şeyin en iyisini isterler. Her aya özel çekimler yaptırmak, bebeğin resimlerini özelleştirmek doğuma kadar güzel anılar biriktirmek isterler. Hamile tişörtü modelleri kapsamında yer alan modellerden tercih yapabileceğiniz gibi kendinizin tasarlayarak Tshigo’ya bildirebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her resmi tasarlayabilecek Tshigo profesyonel baskı yöntemleri sayesinde anılarınızın arasında tişörtlerinizi de dahil etmenize yardımcı olur. Uzun yıllar saklayıp bebeğiniz ile paylaşabilir, üzerine giydirebilirsiniz.

Hamile Tişörtü Modelleri

Hamile tişörtleri bu kategorinin en çok talep gören ürünleri arasındadır. Günlük hayatınızda pijamanızın üzerine, yürüyüşlerde eşofmanınız üzerine giyebilirken ev dışı giyimlerinizde de pantolonunuz üzerine giyebilirsiniz. Mükemmel ve dikkat çekici kombinler yapmanıza olanak sağlayan Tshigo, renk seçeneklerinde siyah ve beyaz tercih etmektedir.

baby-loadingbaby-loading
baby-loading-please-waitbaby loading tişört
pregnant-womanpragment tişört
baby-loadingbaby-loading

Baby Loading Baskılı Kadın Tişört

1
69,99109,99
baby-slepingbaby-sleping
body-to-babybody-to-baby
mom-and-babymom-and-baby
hand-drawn-familyhand-drawn-family
beautiful-mombeautiful-mom

Bir önceki yazımızda astronomiye önem verenler için burç baskılı tişört koleksiyonu hazırladık, o yazımıza da bu bağlantıdan tshigo.com/burc-baskili-tisortler ulaşabilirsiniz. Eğer tişört tasarımlarına eklemek istediğiniz farklı seçenekler varsa Instagram hesabımız instagram.com/tshigo üzerinden bizimle iletişime geçin.