Frida Kahlo Hayranlarına Özel Tasarlanmış Frida Tişört Koleksiyonu

frida tişört

Hayatın tüm zorluklarına direnmiş resim ile hayat bulmuş Frida Kahlo şu günlerde birçok bayanın hayranı olduğu ünlü bir ressamdır. Hayatında yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen yıkılmayan Frida Kahlo hayatta kalma çabalarını konu alan yazı ve özlü sözleri ile birçok bayanın hayallerini süslüyor. Frida Kahlo tişört de yine bu dönemde en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır.

Her insanın bir idolü mutlaka vardır. Frida Kahlo birçok bayana idol olabilecek ünlü bir ressamdır. Yakın arkadaşlarınızın da bu şekilde güçlü olmasını ve Frida’nın idolü olmasını sağlayabilirsiniz. Hayata bakış açınız ve güçlü bedeninizi herkesin görmesini isterseniz Frida tişörtlerinden satın alabilirsiniz.

Hayatınızı daha keyifli hale getirmek sevdiklerinize pozitif enerji yaymak bazen bir tişört ile de mümkündür. Diğer hazır giyim ürünlerine göre daha şık ve salaş görünüme sahip bu tişörtleri daha anlamlı bir hale getirebilmek oldukça kolaydır. Frida Kahlo baskılı tişört ya da ünlü bir mucit tişörtü ile hayatınızdaki idolü herkesin bilmesini sağlayabilirsiniz. Bazen totem yaparak başarılı olmanız gereken sınava girerken giyebilir ve Frida’nın başarısının sizi motive etmesini sağlayabilirsiniz. Herkesin kendini şanslı hissettiği zamanlar ve kişiler vardır. Her giysiniz ile kombin yapabileceğiniz bu tişörtler güzel görünmenize de yardımcı olacaktır.

Blue jean, jean etek, jean şort ve daha fazla giysi seçenekleri ile giyebileceğiniz özellikli bir üründür. Tarzınızın dışına çıkmak daha salaş bir görünüm kazanmak isterseniz erkek kategorisinden bir tişört tasarımı seçip bol paça bir pantolon ile giyebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin. Kendi modanızı kendiniz bu tişörtler ile daha kolay hale getirebilirsiniz.

Her birimiz ünlü bir yönetmen, iyi bir sanatçı ya da iyi bir oyunun karakterlerine hayranızdır. Bu hayranlığı hayatınıza taşımak ise oldukça basittir. Tshigo’ da yer alan birbirinden şık Frida Kahlo tişört tasarımları arasından zevkinize uyan ya da etkilendiğiniz tişörtü alıp giyebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Frida Tişört Koleksiyonu

frida-kahlo-origamifrida-kahlo-origami
frida kahlo tişörtfrida kahlo tişört
frida-kahlo-tablofrida-kahlo-tablo
05-frida-kahlo-baskili-kadin-tisort-bisiklet-yaka05-frida-kahlo-baskili-kadin-tisort-v-yaka

Frida Kahlo Baskılı Kadın Tişört

0
59,99109,99
frida-kahlo-real-artfrida kahlo tişört
black-white-frida-kahloblack-white-frida-kahlo
line-art-frida-kahloline-art-frida-kahlo
frida-kahlo-museumfrida kahlo tişört

Eşsiz tasarımların yer aldığı sitemizde tasarımcıların hazırladıkları size hitap etmiyorsa, kendi tasarımlarınızı çevrimiçi olarak hazırlayarak siteye kaydedebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda genç anne adaylarına özel tasarlanmış hamile tişörtü koleksiyonu hazırladık, o yazımızda da bu bağlantıdan tshigo.com/hamile-tisortu-modelleri ulaşabilirsiniz. Eğer tişört tasarımlarına eklemek istediğiniz farklı seçenekler varsa Instagram hesabımız instagram.com/tshigo üzerinden bizimle iletişime geçin.