Kurumsal Firmalar için Logo Baskılı Promosyon Tişört Modelleri

Promosyon Tişört

Firmalar dönem dönem reklama ihtiyaç duyarlar. Bunu yaparken de kimi zaman tercihlerini promosyon tişört modellerinden yana kullanırlar. Firmalar için maliyetli bir promosyon ürünü olsa da kaliteli reklam seçenekleri arasında tişörtler zirvededir. Firma logonuzu ve sloganınızı içeren promosyon tişört modelleri ile daha çok tanınan firma konumuna gelebilmeniz mümkündür. Reklam bir firmanın büyümesi ve hedeflerine ulaşabilmesi için çok önemlidir. Güzel işler ancak iyi yapılan bir reklam ile mümkündür. Firmanıza ait baskılı tişörtler yapıldıktan sonra bir sonraki reklam dönemine kadar rahatlıkla saklanabilir. Baskılarında herhangi bir deformasyon sorunu ile karşılaşmazsınız. Tshigo’dan baskı ve tişört hizmeti talep edebileceğiniz gibi tişörtleri siz temin ederek sadece baskı hizmeti de alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Promosyon Tişört Modelleri

Sizin için en iyisini düşünen Tshigo her sektöre kolaylıkla hitap etmektedir. Sizin belirleyeceğiniz baskı logosunu ekolojik boyalar ile baskılayan Tshigo, beklentilerinize uygun hizmetler sunmaktadır. Toplu alımlarda daha düşük fiyatlara satın alabileceğiniz uygun fiyatlı promosyon tişört modelleri ile kaliteli bir reklam yapabilmeniz de mümkündür.  Reklam sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan firmanın tişörtlerini uzun yıllar saklayabilmeniz tekrar bir reklam için gider yapmamanız açısından büyük bir avantajdır. Baskı kalitesinin yanı sıra uygun fiyat seçeneği de sunan firmada her şey siz değerli müşterilerin memnun kalması içindir. Her bütçeye her zevke uygun tişört modelleri arasında doğru seçimi yaparak çok konuşulan kişi sizin firmanız olabilir.

Zevklerinizin insanların hafızalarında kalabilmesi kimi zaman bir tişört ile de mümkündür. Açılışlar, kutlamalar büyük çaplı organizasyonlarda tercih edebileceğiniz promosyon tişört modellerini de göz önünde bulundurarak istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Hatta baskı tasarımlarında sizin de katkınız olabilir. tshigo.com/tasarla üzerinden yapacağınız tasarımlar ile yaratıcı ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Tshigo, kurumsal firmaların tüm tişört ihtiyaçlarına birbirinden özel çözümler sunuyor. Eğer markanızın bilinirliğini arttırmak için firma logonuzun basılı olduğu tişörtlere ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

İster sizin için tedarik edeceğimiz hazır dikilmiş tişörtler üzerine, isterseniz de firmanıza özel diktireceğimiz tişörtler üzerine dijital baskı teknolojisi ve sağlığa hiç bir zararı olmayan %100 ekolojik boyalar ile firmanızın logosunu basıyoruz. Kişisel yada kurumsal logo baskılı tişörtlerimizi şu sektörler için kullanabilirsiniz;

 • İşyerinizde çalışan elemanlarınız için
 • Promosyon amaçlı müşterileriniz için
 • Tüm eğitim sektörü
 • Kurumsal etkinlikler ve organizasyonlar
 • Spor aktiviteleri
 • Parti, kutlama ve özel günler
 • ve çok daha fazlası..

Promosyon Tişört Örnekleri

Kendi tasarımlarınızın yer aldığı tişörtleri giymek de ayrıca bir mutluluk verir. Beklentilerinizi karşılayabilecek model seçeneklerine sahip firmada her zevke uygun bir tasarıma yer vermiştir. Tasarım örnekleri üzerinden giderek daha farklı bir tasarımı da yine web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Modaya uygun ve şık tasarımları daha ucuza alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Çalışma prensibimiz ve süreç

Eğer sizde Tshigo’nun firmanıza özel sunduğu avantajlarından faydalanmak ve detaylı bilgi almak istiyorsanız, lütfen sağ alanda bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak tarafımıza gönderin. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede size özel fiyat teklif çalışmasını hazırlayarak tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Çalışma sürecimiz şu şekilde ilerlemektedir;

 • İhtiyacınız olan ürünleri ve tasarım detaylarını alıyoruz
 • Göndermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere fiyat teklifi sunuyoruz
 • Fiyat teklifimizi uygun bulduğunuz takdirde baskı işlemine başlıyoruz
 • Siparişleriniz için belirtilen sürede ürünlerinizi teslim ediyoruz

İletişim detayları

Aklınıza takılan tüm hususlar için iletişim adresimizi kullanabilir yada +90 538 812 10 20 numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde tüm mesajlarınıza ve çağrılarınıza olabildiğince kısa bir sürede yanıt verilecektir. Ayrıca Instagram profilimiz instagram.com/tshigo üzerinden de bizimle direk iletişim kurabilirsiniz.