Akıllıca Tasarlanmış 20 Farklı Tişört Modeli

farklı tişört modelleri

İster baskılı olsun isterse basic olsun, tişörtler içinde bulunduğumuz yüzyılın en çok tercih edilen giysisi olmuştur. Her ne kadar basit bir görünüme sahip olasada, tişörtler ile yüzlerce farklı kombin yapmanız mümkün. Bu yazımızda akıllıca tasarlanmış ve her biri diğerinden farklı tişört modellerini listeliyoruz.

Son yıllarda özellikle ülkemizde ve ETSY üzerinde kişiye özel baskılı tişört satışı oldukça revaçta. Bunun bilincinde olan tasarım uzmanları da her geçen gün yepyeni tişört tasarımlarını ön plana çıkarıyor. Özellikle 3D tişört tasarımları, kuru kafa konseptli tasarımlar ve line art (çizgi sanatı) tasarımlar ile hazırlanmış ürünler tercihler arasında. Hem koyu renk zeminlerde hemde açık renk zeminlerde oldukça güzel gözüken bu tasarımlardan ilham alacağınızı umut ediyoruz. Eğer aşağıdaki listede olmasını istediğiniz farklı tasarım ürünleri varsa mutlaka yorumlarda bize bildirin yada bu tasarımları Instagram hesabımız instagram.com/tshigo üzerinden bizlere ulaştırın.

Sizlerinde bildiği gibi özellikle gençlere ve taraftar gruplarına özel farklı tişört modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sahip olduğumuz dijital baskı teknolojisi sayesinde dilediğimiz tüm tasarımları elimizde bulunan ürünlere aktarabilmemiz mümkün. Bu yüzden aşağıdaki listede yer alan farklı tişört tasarımlarından herhangi birini beğendiyseniz bizimle iletişime geçerek tişörte baskı yapılıp yapılamayacağı hakkında bilgi almanızı öneririz. Aşağıda yer alan tişört tasarımlarını takip ettiğimiz dünyanın önde gelen tasarımcılarından ve blog yazarlarından ilham alarak listeliyoruz.

Buna ek olarak, eğer sizlerinde kafasında bende bir tişört tasarlayabilir mmiyim gibi bir soru varsa sizi hemen Tshigo’nun “Kendin Tasarla” sayfasına tshigo.com/tasarla davet edelim. Bu araç sayesinde tişörtünüzün hem ön yüzüne hemde arka yüzüne ekleyeceğiniz görseller ile muhteşem tasarımlar yapmanız mümkün. Hem eğlenin hemde tasarımlarınızı sosyal medya profillerinizde arkadaşlarınız ile paylaşın.

Gelin zaman kaybetmeden arka plandaki görselleri ile uyum içinde planlanmış ve bir sanata dönüşmüş 20 farklı tişört modeline bir göz atalım.

Bir önceki yazımızda Outdoor & Camping tutkunlarına özel tasarlanmış ve Tshigo mağazada satışa sunulan onlarca ürünü tanıttık, o yazımıza da bu bağlantıdan tshigo.com/outdoor-kamp-tisortleri ulaşabilirsiniz. Bu ve ve benzeri koleksiyon ve listelerin devamı için bizi sosyal medya profillerimiz den takip ederek destek olabilirsiniz.

Comments are closed.