Eski Tişörtlerinizi Değerlendirmenin 10 Farklı Yolu

Eski tişörtlerinizi değerlendirin

Modası geçmiş tişörtlerinizi atmaya kıyamıyorsanız baştan aşağı yenilemek ve modaya uygun hale getirmek oldukça basittir. Günümüzde birçok farklı yöntemi tercih ederek eskiyen tişörtlerinizi kullanılabilir hale getirebilmeniz mümkündür. Peki ya bu nasıl olacak diyorsanız sizler için önerilerimizi dikkate alın.

Eski tişörtlerinize Tshigo ile değer katın

  1. Sade ve belli bir anlam içermeyen tişörtlerinizi Tshigo’ya göndererek daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. İstediğiniz bir model, çizgi kahramanı, idolünüz ya da özlü bir sözü seçerek baskı yapmamıza imkân verebilirsiniz. Böylelikle eskimemiş tişörtünüz modaya uygun ve daha dikkat çekici bir hale gelebilir.
  2. Genç kız dönemlerinde kullandığın fakat halen bedenine uygun gelen tişörtlerinizi hamilelik döneminizde giyebileceği hamile tişörtüne çevirebilirsin.
  3. Sevdiğiniz kişi ile aynı tişörtleri giyerek uyumlu bir çift olmayı tüm dünyaya kanıtlamak istiyorsanız baskılı tişört haline getirebilirsiniz. Günümüzde bu işi layıkıyla yapabilen firmaları araştırdığınızda karşınıza Tshigo çıkacaktır.
  4. Sevdiğiniz tişörtünüzün kol kısımlarını kesebilir ve o şekilde Tshigo’ya gönderebilirsiniz. İstediğiniz tasarımı tişörtünüze uygulayarak yeni bir ürün elde edebilirsiniz. Kendi çabanız doğrultusunda hazırlanan tişörtleri emin olun daha çok seversiniz.
  5. Çok sevdiğiniz bir tişört tasarımını alabilecek bütçeniz yoksa eğer kullanmadığınız tişörtünüzü o hale getirebilmek oldukça basittir. Şekil verdiğiniz tişörtü Tshigo mağazasına göndermeniz yeterlidir. İstediğiniz deseni dijital baskı ile gerçekleştirecek firma güzel tasarımlara da ev sahipliği yapmaktadır.
  6. Basic tişörtlerin sadeliği sizi rahatsız ediyorsa her yıl değişen modaya ayak uydurmak kendinizi iyi hissettirecektir. Bu yüzden de sevdiğiniz baskı karakterini sade basic tişörtlerinize yaptırarak daha çok seveceğiniz tişörtlere sahip olabilirsiniz.
  7. Beğendiğiniz tişörtünüzün yakın bir arkadaşınız da beğeniyorsa baskılı tişört haline getirerek hediye edebilirsiniz. Oldukça hesaplı ve bir o kadar da anlamlı bir hediye tercih etmiş olursunuz.
  8. Tişörtlerinizi atmak yerine farklı tasarımlar yapabilmek kazançlı çıkmanıza da olanak sağlar.
  9. Anneniz için baskılı pazar çantası yapabilmek oldukça kolaydır. Pazar çantasına dönüştürdüğünüz tişörtünüzü Tshigo’ya göndererek poşet kullanımını engellemiş olursunuz. Çevreci ruhunuzu bir tişört ile ortaya çıkarmak ne kadar basit öyle değil mi?
  10. Sevimli dostlarınızın resimlerini tişörtlerinize bastırmak da yine tişörtlerinizi değerlendireceğiniz alternatifler arasındadır.

Eski tişörtlerinizden yepyeni ürünler elde edin

Hala aklınızda bir fikir oluşmadıysa sizin için küçük bir video hazırladık. Youtube üzerinden keşfettiğimiz bu videoda özellikle yurtdışında yaşayan insanların eski tişörtlerini nasıl değerlendirdiklerine dair fikir elde edebilirsiniz.

Sizde fikirlerinizi sunun

Yukarıdaki videoda da gördüğünüz gibi eski tişörtler ile bir çok şey yapabilirsiniz. Sizinde bu şekilde farklı fikirleriniz varsa aşağıdan yorum kısmına bir not bırakın yada Tshigo Instagram profilimiz instagram.com/tshigo üzerinden bize direk mesaj gönderin. Bir önceki yazımızda kedi sahiplerine özel tasarlanmış baskılı kedi tişörtleri koleksiyonu hazırladık, o yazımıza da bu bağlantıyı tshigo.com/kedi-baskili-tisortler tıklayarak ulaşabilirsiniz.