8 Mart Dünya Kadınlar Günü İndirim Kampanyası

8-mart-dunya-kadinlar-gunu

Dünya Kadınlar Günü, bildiğiniz üzere her yıl 8 Mart günü kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından resmi olarak tanınan, Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak da anılan kadınlarımıza özel uluslararası bir gündür.

Ülkemizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilk olarak 1921 yılında “Emekçi Kadınlar Günü” olarak kutlanmaya başlanmıştır. 12 Eylül 1980 Darbesi’nden sonra dört yıl süreyle herhangi bir kutlama yapılmamış ve 1984’ten itibaren her sene bazı kadın örgütleri tarafından “Dünya Kadınlar Günü” kutlanmaya devam edilmektedir.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü hakkında bu kısa bilgiler yeterli olmuştur sanırım. Şimdi gelelim Tshigo‘nun kadınlarımıza özel hazırladığı kampanyanın detaylarına. Sizlerinde bildiği gibi sitemizde yer alan tshigo.com/kampanyalar menüsü altında her ay bazı kampanyalar ve indirim kodları paylaşıyoruz. İstedik ki Mart ayı içinde bir kampanya yapalım ve bu kampanya tüm kadınlarımıza bizden ufak bir armağan olsun.

5 Mart gece 00:01 itibarı ile başlayacak kampanyamızda tüm baskılı kadın tişört modellerinde NET %10 indirim elde edebileceksiniz. Üstelik bu kampanyaya her hangi bir katılma şartı yok.

Kendinize, annenize, sevgilinize yada değer verdiğiniz arkadaşlarınıza bu özel gün için harika bir tişört tasarlayabilir yada mağazamızda yer alan ürünlerden herhangi birini hediye edebilirsiniz. Tshigo ile özel tasarım bir tişört tasarlamak için hemen tıklayın : tshigo.com/tasarla

Kampanyada geçerli indirim kodunuz “10indirim“. Siparişinizi vermeden önce sepet sayfanızdan bu indirim kodunu girerek sepette %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyamız 8 Mart gece 23:59 da son bulacaktır. Kampanya hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum kısmından yada WhatsApp destek hattımız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun